Business Way: On-line magazín o byznysu

18. 6. 2009. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: )
Nový on-line magazín Business Way bude přinášet zpravodajství o byznysu u nás i v zahraničí. Nabízet tipy na podnikatelské příležitosti, motivovat a inspirovat, jak podnikatele, tak manažery.

„Magazín Business Way www.bway.cz nebude nudit záležitostmi, které mají na úspěch v podnikání a řízení firem minimální vliv. Cílem je, aby při jeho čtení měli podnikatelé a manažeři motivaci energicky budovat své firmy, hledat i vytvářet nové trhy a nacházet nové příležitosti,“ řekl Roman Smělý, šéfredaktor magazínu Business Way, a dodal: „Chceme čtenářům sundat klapky z očí, aby si dokázali říci – není náhodou právě teď skvělá doba změnit rozložení sil na trhu?“

„Je příhodné, že magazín Business Way vznikl právě v době hospodářské krize, která je médii prezentována jako strašák,“ řekl Martin Jurča, vedoucí redaktor magazínu Business Way, a doplnil: „Jenže právě v dobách recese dochází k největšímu přerozdělování majetku. Ti, jež budou sedět se založenýma rukama, v podstatě darují část svého majetku jedincům aktivnějším. Naším cílem je vytvořit více aktivních manažerů i podnikatelů."