Azlan zahájil druhou fázi go!voice programu

12. 5. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Program je určen účastníkům partnerského programu společnosti Cisco a jeho cílem je rozvoj dovedností resellerů, stejně jako pomoc při snaze o získání akreditace pro technologie Cisco Voice.

Druhá fáze programu nabízí resellerům speciální workshopy, které představují rychlý způsob, jak se dozvědět více o technologiích Cisco, jako jsou například Unified Communications 500 switch (UC500) a Cisco Call Manager Express (CME). Workshopy však především naučí jednotlivé resellery, jak vytěžit maximum z Challenge and Reward programu společnosti Cisco.
Absolventi kurzu získají navíc řadu obchodních nástrojů pro podporu prodeje technologií Cisco Voice. Azlan těmto resellerům zajistí před- a poprodejní podporu a zároveň i možnost technologických konzultací se specialisty pro hlasové technologie Cisco, kdykoliv reseller narazí na specifické požadavky klientů. Pro omezený počet resellerů bude Azlan poskytovat i stínové financování v počátcích projektů.
Reselleři také získají přístup do akreditačních kurzů společnosti Cisco a asistenci během akreditačních procesů od statutu Cisco Select až k plné akreditaci Advanced Technology Partner for Voice. Bude jim rovněž nabídnut osobní account manager a přednostní přístup do katalogu Cisco Voice řešení.
Azlan má k dispozici pro resellery, kteří chtějí potenciálním klientům nabídnout možnost otestovat a zhodnotit systém přímo ve svých společnostech, průřez celým portfoliem produktů Cisco Voice.