Asus opraví zařízení a vrátí peníze

25. 2. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Asus)
Asus v České republice spustil program, díky kterému mají zákazníci v prvním roce od zakoupení notebooku nebo konvertibilního zařízení v případě oprávněné reklamace nárok na vrácení peněz v hodnotě rovnající se maloobchodní ceně zařízení.

„Notebooky Asus si dlouhodobě ve statistikách RMA stojí velmi dobře a jejich poruchovost patří mezi výrobci k vůbec nejnižším. Při zlepšování služeb jsme se proto rozhodli, že našim zákazníkům nabídneme možnost vrácení peněz, pokud se na jejich zařízení do jednoho roku od nákupu vyskytne závada, na kterou se běžně vztahuje záruční oprava,“ řekl Thomas Chu, ředitel české pobočky společnosti Asus. „S pořízením notebooku značky Asus tak lidé získávají i 100% jistotu, že o své peníze nepřijdou,“ dodal Chu.

Zákazníci, kteří si zakoupí od 23. února do 31. prosince 2015 notebook nebo konvertibilní zařízení Asus, mají možnost svůj produkt do 15 dní od nákupu zaregistrovat na internetových stránkách programu „Asus 100% záruka spolehlivosti“. V případě, že se u jejich zařízení projeví mezi 14. a 365. dnem od data nákupu technická závada, mají nárok nejen na opravu v autorizovaném servisu, ale také na vrácení peněz.

Kromě opraveného notebooku tak obdrží navíc ještě částku odpovídající celkové maloobchodní ceně produktu. Akce se nevztahuje na produkty DOA (dead on arrival), u kterých se závada objeví během prvních 13 dní od data nákupu.

Program „Asus 100% záruka spolehlivosti“ se vztahuje na notebooky a konvertibilní zařízení z portfolia společnosti Asus zakoupené v České republice. Kompletní podmínky a detaily akce naleznete na webu https://asuspromotions.com/cz/cs/pages/reliability/terms.

Zákazníkům, kteří budou chtít garanci nad rámec zákonné záruky využít, stačí přístroj společně s nákupním dokladem zaregistrovat do 15 dní od jeho nákupu.

Štítky: