Aplikace Home+ Security od Netatmo získala přehlednější rozhraní a nové funkce

12. 2. 2024. (redaktor: František Doupal)
Aktualizovaná verze aplikace Home + Security prošla významným vývojem a přináší snadnější ovládání produktů Netatmo, Legrand a Bticino. Mezi nejvýznamnější změny patří přepracované rozhraní umožňující ještě intuitivnější obsluhu a rychlejší přístup ke klíčovým funkcím.

Home + Security byla původně navržena pro ovládání kamer Netatmo. Od té doby se však významně rozšířil seznam podporovaných zařízení o video zvonek, sirénu a později i o detektor kouře a oxidu uhličitého a další propojené vstupní systémy od společností Legrand a Bticino. Očekává se, že se portfolio těchto produktů v aplikaci bude dále rozšiřovat. Z tohoto důvodu došlo k přepracování designu, aby umožňoval intuitivnější navigaci a rychlý přehled o bezpečnostním systému.

Kromě modernizovaného designu přináší nová verze aplikace Home + Security vylepšenou navigaci s rychlým přístupem ke třem klíčovým funkcím:

  • Domovská stránka: celkový přehled o dění v domácnosti s možností přímé akce.
  • Časová osa: modernizovaný kanál chronologicky zaznamenává minulé události v aplikaci a umožňuje přehrávání obsahu.
  • Předvolby: karta umožňuje spravovat domácnost, přidávat produkty nebo upravovat předvolby oznámení.

V aplikaci Home + Security je vždy možné doladit nastavení jednotlivých produktů nebo koordinovat jejich interakce. Příklady možných nastavení:

  • Inteligentní venkovní kameru lze nastavit tak, aby zapnula svůj reflektor, pokud se na zahradě objeví člověk nebo auto, ale naopak ne v případě psa nebo kočky.
  • Rozpoznání obličeje uživatele inteligentní interiérovou kamerou tak, že se díky geolokaci automaticky pozastaví sledování po návratu domů.
  • Nastavení spuštění sirény nebo reflektoru, pokud venkovní či interiérová kamera zaznamená anomálii.

Nová verze aplikace Home + Security je k dispozici od 6. února a v následujících dnech bude postupně nasazena na všechny uživatelské účty.

Podobné články

Arlo uvádí na náš trh novou řadou chytrých bezpečnostních kamer Essential 2

19. 4. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Arlo)
Společnost Arlo oznámila uvedení své nejnovější řady Essential na tuzemský trh. Nová řada zařízení Essential Outdoor, Essential Outdoor XL nabízí bezpečnostní funkce 4 v 1 a vychází vstříc spotřebitelům, kteří se poohlížejí po cenově dostupném řešení pro bezpečnější domov. Essential 2 poskytuje celou řadu nových funkcí a rozlišení 2K nebo 1 080p. Čtěte více

Aplikace Philips Hue Sync TV rozšiřuje spolupráci se Samsung SmartThings a míří do ČR a SR

2. 4. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Signify)
Již více než rok si mohou diváci propojit svůj kompatibilní Samsung televizor se svítidly Philips Hue a vytvořit si tak pohlcující atmosféru díky kombinaci interaktivního osvětlení a domácího kina. Aplikace Philips Hue Sync TV bude nově k dispozici také pro uživatele v ČR a SR. Novinkou je také možnost měsíčního předplatného. Čtěte více

Produkty AENO pro moderní chytrou domácnost

21. 3. 2024. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: ASBIS CZ)
Značka AENO, která je výrobcem elektroniky do domácnosti, je na českém trhu třetím rokem a prodává se již ve více než 30 zemích. Cílem značky je nejen uspokojit zájem uživatelů o nové technologie, ale také jejich estetická přání. Ať už jde o vysavač, nebo mixér, vše by mělo splňovat potřeby uživatele: spotřebovávat méně energie na běžné úkony, fungovat déle a efektivně využívat zdroje. Čtěte více

Robotické vysavače Tapo RV30 a RV30 Plus

6. 3. 2024. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: TP-Link)
Dokonale čistá podlaha bez velké námahy už není jen sen. Jakmile vpustíte do své domácnosti jeden z nových robotických vysavačů Tapo, za kterými stojí výrobce TP-Link, proměníte představy v realitu. Užiteční pomocníci s hezkým designem navíc ohromí svojí precizností i výkonem. Čtěte více