Anect představil telekonferenční řešení Vidyo

10. 7. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Anect)
Anect představil svým zákazníkům technologii Vidyo, telekonferenční řešení, použitelné napříč zařízeními. Všem zájemcům o kvalitní videokonference nabízí kompletní řešení Vidyo k vyzkoušení.

Vidyo je produkt, který vyplňuje dosud prázdné místo na trhu telekonferenčních řešení. Přináší vysokou kvalitu přeneseného videa a uživatelsky přívětivou obsluhu. Oproti jiným komerčním řešením je Vidyo cenově dostupné i pro malé a středně velké firmy.

Mezi hlavní přednosti technologie Vidyo patří:

- Podpora nejrozšířenějších platforem – PC, Mac, Android a iOS.
- Přizpůsobení datového toku použité lince – spolehlivý provoz na různých typech pevného i mobilního připojení k internetu.
- Vysoká technická kvalita přenosu – HD video a vysoce kvalitní zvuk.
- Bezpečnost – automatické šifrování komunikace.

Umožňuje pořádat interaktivní videokonference z několika různých míst současně, v HD kvalitě a s přizpůsobením kvality obrazu konkrétnímu použitému zařízení a rychlosti připojení k internetu. VidyoRouter pro provoz systému i samotná komunikační aplikace jsou multiplatformní, lze je tedy využít prostřednictvím klasického PC, mobilních telefonů a tabletů s operačními systémy Android a iOS, nebo je propojit s telekonferenčními místnostmi, vybavenými technologiemi Cisco či dalších výrobců.

Ihned po představení výhod řešení Vidyo a vysvětlení možností provozu systému v podnikovém prostředí jsme zaznamenali zájem o zapůjčení všech nezbytných komponent, potřebných pro vyzkoušení výhod videokonferenčního systému přímo u zákazníka,“ uvedl Jan Zinek, obchodní ředitel společnosti Anect.

Společnost Anect nabízí řešení Vidyo k vyzkoušení jako celek v rámci VidyoCase – kompletní infrastruktury systému, připravené k okamžitému nasazení. Zákazník díky tomu může zprovoznit a vyzkoušet řešení přímo ve své firmě. Pokud by si nebyl jistý zprovozněním systému, Anect mu poskytne specialistu na dobu nezbytně nutnou pro nastavení systému k bezproblémovému použití.

Štítky: 

Podobné články

Petr Mojžíš, Security Architect ve společnosti ANECT

Co je bezpečnostní hardening a jak na něj?

22. 4. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: ANECT)
Při koupi nového zařízení, softwaru nebo cloudové služby očekáváte, že budou standardně zabezpečené. Bohužel však platí opak. Abyste dosáhli maximální úrovně zabezpečení, musíte vše, co zavádíte, krok za krokem konfigurovat tak, aby to odpovídalo vašemu prostředí. Čtěte více

Bezpečnostní trendy roku 2025 podle ANECTu: Hackeři začnou zneužívat AI agenty

8. 1. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: anect)
Kybernetická bezpečnost byla v uplynulém roce opět často ve středu dění v Česku i v zahraničí. Ať už kvůli posilujícím regulacím typu NIS2 a DORA, nebo kvůli zvyšujícímu se počtu úspěšných, především ransomwarových útoků. Schopnosti hackerů i možnosti firem se těmto útokům bránit se vyvíjí velmi dynamicky a nejinak tomu bude i v roce 2025. Čtěte více

Kritické zranitelnosti zůstávají neopravené měsíce, zneužít se ale dají za pár dnů

7. 10. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: ANECT)
Eliminace zranitelností ve firemní IT infrastruktuře pomáhá předcházet vážným bezpečnostním incidentům a jejich důsledkům. K jejich rychlé detekci a třídění podle závažnosti slouží především nástroje na automatické skeny zranitelností. Zejména v případě větších firem se však zvyšuje riziko, že kritické zranitelnosti nebudou řešeny včas. Čtěte více
Ivan Svoboda, poradce pro kybernetickou bezpečnost ve společnosti ANECT

Debata o NIS2 je promarněnou příležitostí ke zlepšení kybernetické gramotnosti

22. 7. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: ANECT)
Nový zákon o kybernetické bezpečnosti se pomalu posouvá legislativním procesem vpřed. Jde přitom o jednu z příležitostí, podívat se na debatu o novém zákonu z trochu jiného úhlu pohledu. Čtěte více