Anect představil telekonferenční řešení Vidyo

10. 7. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Anect)
Anect představil svým zákazníkům technologii Vidyo, telekonferenční řešení, použitelné napříč zařízeními. Všem zájemcům o kvalitní videokonference nabízí kompletní řešení Vidyo k vyzkoušení.

Vidyo je produkt, který vyplňuje dosud prázdné místo na trhu telekonferenčních řešení. Přináší vysokou kvalitu přeneseného videa a uživatelsky přívětivou obsluhu. Oproti jiným komerčním řešením je Vidyo cenově dostupné i pro malé a středně velké firmy.

Mezi hlavní přednosti technologie Vidyo patří:

- Podpora nejrozšířenějších platforem – PC, Mac, Android a iOS.
- Přizpůsobení datového toku použité lince – spolehlivý provoz na různých typech pevného i mobilního připojení k internetu.
- Vysoká technická kvalita přenosu – HD video a vysoce kvalitní zvuk.
- Bezpečnost – automatické šifrování komunikace.

Umožňuje pořádat interaktivní videokonference z několika různých míst současně, v HD kvalitě a s přizpůsobením kvality obrazu konkrétnímu použitému zařízení a rychlosti připojení k internetu. VidyoRouter pro provoz systému i samotná komunikační aplikace jsou multiplatformní, lze je tedy využít prostřednictvím klasického PC, mobilních telefonů a tabletů s operačními systémy Android a iOS, nebo je propojit s telekonferenčními místnostmi, vybavenými technologiemi Cisco či dalších výrobců.

Ihned po představení výhod řešení Vidyo a vysvětlení možností provozu systému v podnikovém prostředí jsme zaznamenali zájem o zapůjčení všech nezbytných komponent, potřebných pro vyzkoušení výhod videokonferenčního systému přímo u zákazníka,“ uvedl Jan Zinek, obchodní ředitel společnosti Anect.

Společnost Anect nabízí řešení Vidyo k vyzkoušení jako celek v rámci VidyoCase – kompletní infrastruktury systému, připravené k okamžitému nasazení. Zákazník díky tomu může zprovoznit a vyzkoušet řešení přímo ve své firmě. Pokud by si nebyl jistý zprovozněním systému, Anect mu poskytne specialistu na dobu nezbytně nutnou pro nastavení systému k bezproblémovému použití.

Štítky: 

Podobné články

ANECT se stal GOLD partnerem společnosti F5

29. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: ANECT)
Společnost ANECT se stala GOLD partnerem společnosti F5. Certifikace je potvrzením jedné z nejvyšších možných úrovní znalostí a zkušeností jejích technických expertů, ale stojí za ní i velké množství úspěšných projektů implementovaných u zákazníků společnosti. Čtěte více

ANECT je VMware partnerem roku pro oblast Network a Security

23. 4. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: ANECT)
Společnost ANECT se stal VMware partnerem pro oblast Network and Security za rok 2019. Ocenění navazuje na již získanou odbornou certifikaci VMware Master Services Competency v oblasti virtualizace sítí. Vzhledem k aktuální situaci si společnost převzala cenu v průběhu videokonference. Čtěte více

ANECT od VMwaru získal certifikaci pro oblast virtualizace sítí

27. 2. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: ANECT)
Společnost ANECT získala odbornou certifikaci VMware Master Services Competency v oblasti virtualizace sítí. Certifikát potvrzuje, že je společnost připravená pomáhat zákazníkům urychlovat jejich digitální transformaci pomocí ověřených služeb založených na pokročilých technologiích VMware. Čtěte více

Zákaznická zkušenost (CX) jako podceňovaný motor digitální transformace

3. 2. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Anect)
Customer eXperience (CX) je stále často velmi podceňovanou součástí firemního marketingu a aktivit, ačkoliv je stále důležitějším nástrojem budování loajality, zásadní možností odlišení se od konkurence, vytváření identity značky i účinným motorem digitální transformace. Čtěte více