Anect představil telekonferenční řešení Vidyo

10. 7. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Anect)
Anect představil svým zákazníkům technologii Vidyo, telekonferenční řešení, použitelné napříč zařízeními. Všem zájemcům o kvalitní videokonference nabízí kompletní řešení Vidyo k vyzkoušení.

Vidyo je produkt, který vyplňuje dosud prázdné místo na trhu telekonferenčních řešení. Přináší vysokou kvalitu přeneseného videa a uživatelsky přívětivou obsluhu. Oproti jiným komerčním řešením je Vidyo cenově dostupné i pro malé a středně velké firmy.

Mezi hlavní přednosti technologie Vidyo patří:

- Podpora nejrozšířenějších platforem – PC, Mac, Android a iOS.
- Přizpůsobení datového toku použité lince – spolehlivý provoz na různých typech pevného i mobilního připojení k internetu.
- Vysoká technická kvalita přenosu – HD video a vysoce kvalitní zvuk.
- Bezpečnost – automatické šifrování komunikace.

Umožňuje pořádat interaktivní videokonference z několika různých míst současně, v HD kvalitě a s přizpůsobením kvality obrazu konkrétnímu použitému zařízení a rychlosti připojení k internetu. VidyoRouter pro provoz systému i samotná komunikační aplikace jsou multiplatformní, lze je tedy využít prostřednictvím klasického PC, mobilních telefonů a tabletů s operačními systémy Android a iOS, nebo je propojit s telekonferenčními místnostmi, vybavenými technologiemi Cisco či dalších výrobců.

Ihned po představení výhod řešení Vidyo a vysvětlení možností provozu systému v podnikovém prostředí jsme zaznamenali zájem o zapůjčení všech nezbytných komponent, potřebných pro vyzkoušení výhod videokonferenčního systému přímo u zákazníka,“ uvedl Jan Zinek, obchodní ředitel společnosti Anect.

Společnost Anect nabízí řešení Vidyo k vyzkoušení jako celek v rámci VidyoCase – kompletní infrastruktury systému, připravené k okamžitému nasazení. Zákazník díky tomu může zprovoznit a vyzkoušet řešení přímo ve své firmě. Pokud by si nebyl jistý zprovozněním systému, Anect mu poskytne specialistu na dobu nezbytně nutnou pro nastavení systému k bezproblémovému použití.

Štítky: 

Podobné články

CNAPP aneb řízení kybernetické bezpečnosti v době multicloudové

11. 4. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Anect)
Většina firem v Česku již alespoň část svých systémů či aplikací provozuje v cloudu. Ať už jde o kombinaci privátního a veřejného cloudu, nebo více komerčních dodavatelů. Tento trend bude nadále posilovat, vedle mnoha výhod ale zároveň zvyšuje i nároky na komplexní zabezpečení firemního provozu. Proto se v poslední době stále častěji skloňuje zkratka CNAPP. Čtěte více

Kybernetická bezpečnost se mění: Útoků přibude a budou sofistikovanější

5. 1. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: anect)
V uplynulém roce jsme byli svědky prudkého rozvoje podvodných aktivit na internetu. Zároveň došlo k nárůstu počtu kybernetických útoků. Letos bude podle odborníků společnosti Anect tento trend pokračovat, a to kvůli narůstající složitosti digitálních aktivit firem či dalšímu přesunu těchto aktivit do cloudového prostředí. Nárůst kvality i množství útoků navíc usnadní i další rozvoj AI nástrojů. Čtěte více

Devět oblastí, které by firmy měly v souvislosti s novým zákonem o kybernetické bezpečnosti řešit nejdříve

30. 8. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Anect)
Nový zákon o kybernetické bezpečnosti přinese firmám celou řadu nových povinností. Pro firmy tak může být těžké určit, kterými částmi se mají zabývat přednostně a čemu se můžou věnovat později. Odborníci z technologické společnosti ANECT proto vytipovali 9 nejdůležitějších oblastí, které jsou z pohledu praktické ochrany proti kybernetickým útokům klíčové a kterými se proto vyplatí začít. Čtěte více

Evropské nařízení DORA donutí firmy udělat si pořádek v IT i byznysových procesech

22. 6. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Anect)
České firmy budou muset v příštích letech investovat velké úsilí a často i hodně finančních prostředků do posílení své odolnosti proti hackerům a dalším kybernetickým rizikům. Investice se nevyhnou především několika tisícům společností, které budou spadat do působnosti nového zákona o kybernetické bezpečnosti či pod evropské nařízení DORA. Čtěte více