Acronis Cyber Protect Cloud získává nové nástroje automatizace a strojové inteligence

24. 11. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Acronis)
Acronis představil důležité aktualizace platformy Acronis Cyber Protect Cloud ve formě nových automatizačních nástrojů v produktu Advanced Automation a prvků strojové inteligence (MI) v řešení Advanced Management. Poskytovatelé služeb mohou díky nim eliminovat rutinní práce a zaměřit se na úkoly s vyšší hodnotou.

Tři čtvrtiny IT správců (76 %) dnes bojují s tím, že nemají potřebný přehled o svých aplikacích a zařízeních. Pro MSP poskytovatele je ale přehled o zákaznické infrastruktuře naprosto klíčový, aby dokázali zabránit neplánovaným výpadkům a identifikovat a řešit vzniklé problémy. Protože výpadky provozu jsou velmi nákladné, jejich zákazníci od nich očekávají rychlou reakci a plnění poměrně náročných SLA požadavků.

S novým balíčkem Advanced Automation získají MSP poskytovatelé vyšší úroveň automatizace s možností integrovat zákaznické back-office funkce se službami Acronis. Nové funkce například zahrnují automatizaci vyúčtování služeb, sledování a reportování SLA, podporu ticketovacího systému, automatizované určování účtovatelného a neúčtovatelného času, reportování provozní výkonnosti a ziskovosti, centralizované řízení z konzole Acronis a další.

S aktualizací balíčku Advanced Management, který následuje krátce po uvedení nové verze Acronis Cyber Scripting, mají nyní MSP přístup k ucelenému, proaktivnímu řešení pro správu koncových bodů, jež nabízí:

  • Vzdálený monitoring k automatizované detekci anomálií postavený na strojové inteligenci.
  • Spolehlivý patch management s automatickou zálohou v případě neúspěšné aplikace záplaty.
  • Vylepšení Remote Desktop umožňující přístup i přes pomalé sítě a s podporou pro platformy MacOS a Linux.
  • Inovované zabezpečení vzdáleného přístupua nástroje Cyber Scriptingdíky dvoufaktorové autentizaci a novému protokolu využívajícímu dvoucestné šifrování AES.

Nové funkce pracují v kombinaci s dalšími nástroji z platformy Acronis Cyber Protect Cloud, která poskytuje ucelenou ochranu s využitím bezpečnostních, zálohovacích a disaster recovery produktů. Podobně maximální účinnosti dosahují nové funkce Advanced Automation v kombinaci s dalšími řešeními Acronis podporujícími automatizaci firemních procesů. 

Nové nástroje a funkce začne společnost Acronis nabízet v prosincové aktualizaci a oba produkty pro automatizaci a strojovou inteligenci budou plně dostupné v prvním čtvrtletí 2023.

Profilová karta firmy

ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.

ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.

Společnost Zebra systems s.r.o. je s více než 20 lety na trhu předním distributorem s přidanou hodnotou v segmentu IT bezpečnosti a ochrany dat v České republice a na Slovensku. Vedle prodeje produktů poskytuje svým zákazníkům špičkové služby podpory a školení. Společnost je výhradním distributorem produktů značky Acronis a GFI Software a distributorem Cloudflare, N-able a Virtuozzo. O Acronis Acronis poskytuje řešení pro zálohování, ob novu po haváriích a bezpečné sdílení a synchronizaci dat.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

GFI LanGuard získává funkci WAN Agent pro vzdálené skenování zranitelností

25. 10. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zebra systems)
Společnost GFI Software představila GFI LanGuard WAN Agent, funkci umožňující vzdálené skenování zranitelností u zákazníků ve vzdálených distribuovaných prostředích. Po nedávném uvedení GFI LanGuard ve verzi MSP jde o další rozšíření možnosti využití odsvědčeného bezpečnostního nástroje. Čtěte více

Arrow Electronics spouští Managed Services

12. 10. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Arrow ECS)
Globální technologický dodavatel Arrow Electronics spouští portfolio Managed Services, které obchodním partnerům umožní rozšířit jejich nabídku a poskytne jim podporu po celou dobu životního cyklu služeb. Čtěte více

Acronis Advanced Automation zjednoduší rutinní administrátorské úkoly

5. 10. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Acronis)
Cloudová automatizační platforma Acronis Advanced Automation umožní MSP poskytovatelům zefektivnit vyúčtování služeb, redukovat složité procesy a maximalizovat příjmy. Řešení je postaveno na zkušenostech a poptávce MSP prodejců po zefektivnění a zjednodušení procesů a služeb, přičemž pomáhá přejít od break-fix modelu k předplaceným cloudovým službám. Čtěte více

Arrow se zapojuje do MSP programu společnosti Check Point

3. 10. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Arrow ECS)
Společnost Arrow Electronics je připravena začlenit produkt Check Point Harmony Email and Collaboration do své distribuční strategie a posléze i do digitální distribuce na platformě ArrowSphere. Vzhledem k nebývale vysoké úrovni kyberútoků, k nimž v poslední době dochází, organizace nutně potřebují ověřené řešení pro prevenci útoků realizovaných s využitím e-mailů. Čtěte více