Nová verze Infor EAM s novými funkcemi

8. 3. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: Infor)
Infor Enterprise Asset Management (EAM) ve verzi 11.2 přináší uživatelům inovace a rozšíření funkcí včetně správy oprávnění, řízení případů a incidentů, rezervace majetku, nového dodavatelského portálu a řízení pracovišť.

Infor EAM 11.2 poskytuje vylepšenou funkcionalitu zejména pro odvětví výroby, dopravy, správy budov, fleet managementu a pohostinství.

Klíčové inovace

  • Řízení případů – funkce pro řízení případů umožňuje zaznamenat nehody, incidenty, hlášení obsluhy či směny a další události i bez existence pracovního příkazu. Dovoluje vložit záznam případu či incidentu, který umožní vytvořit wokflow či sledovat pracovní příkazy přiřazené k existujícímu případu. Tato funkce usnadňuje revizi události a kontrolu dostupnosti veškeré potřebné dokumentace.
  • Správa oprávnění – poskytuje možnost sledovat oprávnění a s nimi spojené přístupy, majetek, zaměstnance a systémy. Pokud dojde ke ztrátě oprávnění, řešení Infor EAM poskytne detailní informace k vytvoření nového.
  • Rezervace majetku – vylepšené funkce pro rezervaci zařízení umožňují rezervovat téměř jakoukoliv část podnikového majetku, který je v daný čas k dispozici, včetně vozidel, stavebních strojů, konferenčních místností a jakýchkoliv dalších zařízení. Ve verzi 11.2 mohou být všechny rezervace majetku přímo propojeny s pracovními příkazy a projekty, což usnadňuje jejich sledování a správu.
  • Nový dodavatelský portál – modul umožňuje vytvořit zabezpečený přístup pro dodavatele a jeho prostřednictvím zasílat a přijímat aktualizace ohledně aktivit a pracovních příkazů. Dodavatelé pak mohou poskytovat odhady, informace a další detaily včetně stavu zakázky a aktuálních nákladů.
  • Integrované řízení pracovišť – umožňuje definovat, přidělovat a sledovat zaměstnanecká pracoviště a zařízení. Firmy tak mohou plánovat a provádět pohyb pracovníků s větší efektivitou. Správa pracovišť je integrovaná s call centrovými aktivitami a správou oprávnění a přístupů jednotlivých pracovníků.
  • Konsolidované call centrum – call centrum s vylepšenými funkcemi, jako je například matice dodávky služeb, která umožňuje vygenerovat pracovní příkazy specifickým dodavatelům na základě identifikace podle lokality a typu požadavku. To eliminuje potřebu duplicitní komunikace, snižuje úroveň papírování a tím zkracuje čas potřebný na dokončení úkolu.

„Infor EAM 11.2 poskytuje funkcionalitu potřebnou pro řadu odvětví a umožňuje rychlejší a efektivnější procesy údržby,“ řekl Mike Stone, produktový manažer řešení Infor EAM. „Dále podporuje procesy sledování a záznamu incidentů a relevantní pracovních úkolů a také sledování pracovních příkazů.“

Štítky: 
Software, Infor

Podobné články

Více než polovinu firem trápí zdlouhavá oprava softwarových zranitelností

26. 6. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: GFI Software)
Příliš dlouhá prodleva mezi zjištěním a nápravou zranitelností – to je nejvýraznější problém, s nímž se potýkají české a slovenské podniky v oblasti správy softwaru. Téměř dvě třetiny jeho respondentů (62 %) podle průzkumu společnosti GFI Software registrují nejvíce hrozeb z neošetřených aplikací a webových prohlížečů. Čtěte více

Zoner Photo Studio mění jméno. Nově se představuje jako Zoner Studio

6. 6. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zoner Software)
Oblíbený český software pro úpravu fotografií přichází s velkou změnou. Po více než 20 letech se mění název Zoner Photo Studio na Zoner Studio. Tato změna symbolizuje vývoj, kterým si program v posledních letech prošel. Čtěte více

AI mění úpravu fotek: Zoner Photo Studio X zjednodušuje maskování i práci se světlem

15. 4. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zoner Software)
Český fotosoftware Zoner Photo Studio X přináší ve své jarní aktualizaci vylepšení, která urychlují a zpřesňují editaci fotografií. Klíčovou novinkou je vylepšená práce s maskami, kde umělá inteligence automaticky rozpoznává hlavní části snímku a umožní jejich okamžitou úpravu. ZPS X tak stále víc dokazuje, že i v českých softwarových dílnách vznikají špičkové světové nástroje za velmi dobrou cenu. Čtěte více

Počet zranitelností v roce 2024 skokově vzrostl

18. 3. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: GFI Software)
Společnost GFI Software uvedla, že podle aktuálních údajů z katalogu zjištěných zranitelností CVE bylo v loňském roce zjištěno rekordních 40 297 zranitelností, tedy o 39 % více než v roce 2023. K výrobcům s největším počtem zranitelností se vloni zařadili Microsoft, Google, Adobe a Apple, nejohroženějším softwarem zůstávají operační systémy včetně Linuxu. Čtěte více