EMC a VMware představily řadu hyper konvergovaných zařízení VCE VxRail

19. 2. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: EMC)
Zařízení VCE VxRail jsou jediným integrovaným a společně navrženým řešením hyperkonvergované infrastruktury (HCIA) pro prostředí VMware, která jsou na trhu nyní k dispozici. Řada VxRail spojuje to nejlepší od obou společností, a to včetně datových služeb a funkcí pro správu systémů od EMC spolu s hyperkonvergovaným softwarem VMware.

Hyperkonvergovaný software VMware zahrnuje produkty VMware vSphere, vCenter Server a VMwareVirtual SAN. Pořízením řešení VxRail zákazníci získají softwarově definované úložiště nativně integrované s prostředím vSphere.

Zařízení VCE VxRail integrují virtualizaci, výpočetní prostředky, úložiště a ochranu dat v jednom systému s jedním kontaktním bodem podpory. Organizace tak mohou později bez narušení provozu škálovat na tisíce virtuálních počítačů s využitím předvídatelného přístupu plateb podle růstu. Zařízení VxRail nabízejí bez dalších poplatků sadu integrovaných datových služeb EMC, mezi něž patří replikace, zálohování a cloud tiering.

Zařízení VxRail prodávají společnosti EMC, VCE a jejich distribuční partneři a je možné je objednávat již dnes. Plně flashová zařízení VxRail s funkcemi pro redukci dat budou dostupná ve druhém čtvrtletí 2016.

Podobné články

Jan Bureš, country leader CZ/SK ve Fujitsu

Jan Bureš (Fujitsu): Na éru AI jsme dobře připraveni

5. 9. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
S Janem Burešem, country leaderem CZ/SK ve Fujitsu, jsme hovořili o nabídce společnosti pro oblast umělé inteligence. Na následujících řádcích se tak můžete seznámit s produkty a službami Fujitsu pro tento segment, ale i s přístupem společnosti k bezpečnosti dat nebo kooperací s dalšími dodavateli, a hlavně s partnery. Čtěte více

SoftwareOne dokončil akvizici poskytovatele softwarových a cloudových řešení Crayon

4. 7. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: SoftwareOne)
Dokončením akvizice je završeno spojení dvou předních globálních firem s 13 000 zaměstnanci poskytujících softwarová a cloudová řešení ve více než 70 zemích světa. Současně byl oficiálně zahájen proces integrace, na který se obě firmy společně připravovaly již od začátku roku 2025. Čtěte více

HPE s pomocí GreenLake Intelligence mění podobu hybridního IT

27. 6. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: Hewlett Packard Enterprise)
Společnost HPE představila svoji novou vizi provozu hybridního IT do maximální míry zjednodušeného díky GreenLake Intelligence – novému řešení pro hybridní provoz s využitím agentní umělé inteligence. Zavedením konceptu agentního AIOps téměř na všech vrstvách infrastruktury transformuje společnost HPE cloud GreenLake na hybridní cloud založený na agentní umělé inteligenci. Čtěte více

AWS rozjíždí evropský AWS European Sovereign Cloud

11. 6. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: AWS)
Společnost Amazon Web Services oznámila vznik nezávislé evropské správní struktury pro AWS European Sovereign Cloud. Zároveň v Evropě vzniká i dedikované bezpečnostní operační centrum a nová mateřská společnost, která se bude řídit místní legislativou a povedou ji Evropané. Čtěte více