eD´system Czech distributorem Kodaku

9. 6. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD' system Czech)
Společnost eD´ system Czech rozšířila svou nabídku v oblasti fototechniky o značku Kodak. Nově nabízené produkty osloví jak náročné uživatele a nadšence, tak ty, kteří fotografují a natáčejí jen příležitostně.

eD‘ system Czech do své nabídky zařadil tři produktové řady. „Řada Friendly Zoom zahrnuje kompaktní fotoaparáty pro méně zkušené a příležitostné uživatele, kteří nechtějí investovat do dražších fotoaparátů nebo si chtějí pořídit nenáročný přístroj k pořizování momentek,“ uvedl produktový manažer Vojtěch Urban s tím, že tyto produkty nabízejí od 4x po 20x optické přiblížení.

Další přidanou řadou je Astro Zoom. Ta zahrnuje fotoaparáty spadající do kategorie ultra zoom, které mají nadprůměrný rozsah optického přiblížení, od 25x do 52x. Produkty jsou svým tvarováním těla a rozmístěním ovládacích tlačítek inspirovány segmentem fotoaparátů DSLR.

Třetí řadou je SP360, která čítá digitální akční kamery s certifikací IP65 ze segmentu 360°/VR kamer. O ten v poslední době vysoce vzrostl zájem díky popularizaci sledování VR videí,“ uvedl produktový manažer Marián Kuzmiak a dodal, že kamery jsou nabízeny v setech s různým příslušenstvím a nabízejí video až v rozlišení 4K.

Více informací můžete získat u produktového manažera Vojtěcha Urbana (+420 724 222 084, vurban@edsystem.cz).

Štítky: 
eD system a.s.