eD system oficiálním distributorem Lenovo „commercial“ pro ČR a SR

10. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Distributor eD system získal k 1. červenci tohoto roku oficiální zastoupení pro distribuci značky Lenovo v České republice a pokračuje v oficiální distribuci také na Slovensku. Ke stvrzení autorizovaného distribučního kontraktu došlo po více než pětileté spolupráci na subdistribuční úrovni.

Spotřebitelé na českém i slovenském trhu mohou u eD system vybírat z více než šesti stovek produktů značky Lenovo commercial a využívat výhody plynoucí z autorizovaného distribučního kontraktu. Jde především o širší produktovou nabídku, lepší skladovou dostupnost či maximální prodejní podporu zajišťovanou profesionálním týmem specializujícím se na značku Lenovo.

Rozšíření statusu autorizovaného distributora Lenovo vedle Slovenska také pro Česko vnímáme jako potvrzení stability naší dlouhodobé spolupráce, a zároveň i jako skutečnou poctu od jedné z předních světových IT společností,“uvedl Petr Slouka, výkonný ředitel eD system.

Portfolio značky Lenovo commercial je velmi široké a zahrnuje sortiment zaměřený primárně na notebooky, desktopy a příslušenství k nim. Právě správná skladba produktové nabídky a rostoucí počet aktivních zákazníků se staly základními pilíři úspěchu při rozhodování o udělení statusu autorizovaného distributora právě společnosti eD system.

O distribuční kontrakt jsme usilovali hned od začátku spolupráce a postupně se k němu propracovávali od počátečních 200 produktů v nabídce až po aktuálních 600 produktů. Za úspěchem stojí především správná skladba produktové nabídky a zaměření obchodního týmu na menší a střední firmy, ve kterých i nadále vidíme velký potenciál,“uvedl Jan Nábělek, manažer Lenovo týmu a skupiny nákupu v eD system.

O značku Lenovo se v eD system stará tým odborníků, který se brzy dočká výrazného rozšíření. Za výbornými prodejními čísly pak stojí téměř padesátka obchodníků z českých poboček společnosti eD system.