eD system distributorem any.cloud pro ČR a SR

6. 6. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Společnost eD system se stala oficiálním distributorem multicloudové služby any.cloud. Čeští a slovenští reselleři tak mohou od června 2019 tato cloudová řešení nakupovat na eD SHOPu a obracet se na distributora při řešení požadavků na zajištění neustálé dostupnosti, ochrany a zabezpečení dat nezbytných pro své podnikání.

Značka any.cloud zajišťuje business continuitu poskytovanou především prostřednictvím zálohy a archivace dat do cloudu a implementace plánu automatické obnovy dat po havárii.

„Jde o specialisty na zálohování do cloudu. Značka apeluje na to, aby spotřebitelé dodržovali pravidlo zálohování 3-2-1. Díky nové spolupráci tak můžeme našim zákazníkům pomoci rychle a jednoduše implementovat řešení, které ochrání jejich podnikání,“ vyjádřil se ke spolupráci Michal Jílek, produktový manažer eD system.

 „Značka nabízí široké portfolio služeb. Je specialistou na to, jak přetvořit robustní enterprise řešení do podoby snadno dostupných cloudových služeb a umožnit tak jejich používání napříč všemi segmenty zákazníků, od těch největších až po ty nejmenší. V průběhu roku se navíc chystá díky úzké spolupráci s Veem a IBM představit exkluzivní služby, které budou na světovém trhu naprosto jedinečné. V současné době bych vyzdvihnul především ReVirt DraaS, řešení pro automatickou obnovu dat po havárii postavené na robustní technologii Veeam, a ReVirt 365, řešení pro zálohu dat Office 365,“doplnil Jílek.

Společnost any.cloud působí na trhu již od roku 1998 a poskytuje řešení více než 400 zákazníkům z celého světa. Díky desítkám datacenter po celém světě a 53člennému týmu v Dánsku, Polsku a České republice se stala specialistou na zajištění business continuity a poskytování privátních multicloudových služeb. Za své působení si odnesla již několik ocenění, například IBM Cloud Partner roku 2018 a 2017 nebo Veeam Cloud Service Provider roku 2014. Značka si zakládá na férovém partnerství a klade důraz na inovace, kvalitu, globální řešení a osobní přístup.

Štítky: 
any.cloud, eD system a.s.