AT Computers výhradním distributorem produktů Playseat

31. 10. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers se stala výhradním distributorem značky Playseat pro Českou republiku a Slovensko. Výrobce se zaměřuje na vývoj a výrobu herních sedaček a příslušenství.

Společnost Playseat se řadí mezi nejvýznamnější výrobce závodních sedaček, herních židlí a příslušenství, v portfoliu najdete však i kancelářské židle. Na vývoji produktů se podílí profesionální jezdci a zástupci Formule E. Produkty jsou kompatibilní s většinou profesionálních herních volantů. Zákazníci zajisté ocení pohodlí, jednoduchou montáž i skladnost, nastavitelný systém pro dospělého i pro dítě.

Aktuálně ATC nabízí další ukázku Playseat (X-Play) na expozici In-Joy na Výstavišti v Brně 10. – 12. 11. 2017, kde bude možnost si vyzkoušet demo set herní sedačky, slideru, stojanu na monitor a podložky. Účastníci také budou moci získat vybrané produkty Playseat za veletržní ceny a získat informace od obchodníků ATC.

Značka Playseat vznikla v roce 2003. Z malé firmy se vypracovala mezi nejdůležitější výrobce herních sedaček. Zakladatelem je závodní jezdec Fernando Smit – proto je cílem Playseatu navodit uživatelům herních sedaček stejný pocit jako při opravdovém závodění.

U ATC má produkty Playseat na starosti produktová manažerka Lucie Niesnerová (niesnerova@atcomp.cz).

Štítky: 
AT Computers, Playseat
Fotogalerie: