AT Computers rozšířila portfolio produktů TomTom

10. 4. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Česká dvojka v oblasti distribuce IT, společnost AT Computers, posílila své portfolio navigačních systémů o oblíbenou nizozemskou značku TomTom a s platností od 1. dubna 2009 se stala jejím autorizovaným distributorem pro ČR a SR.

TomTom je již desátou značkou GPS navigací v nabídce společnosti AT Computers. Mezi zajímavé funkce těchto navigací patří zejména TomTom Map Share, díky které mohou řidiči vytvářet ve své navigaci mapové opravy a bezplatně je sdílet s ostatními, takže si řidiči mohou být jisti, že vždy jedou podle nejaktuálnější mapy. TomTom IQ Routes umožňuje uživatelům vybrat si z nabízených tras nejen tu nejkratší, ale i nejrychlejší. TomTom IQ Route je totiž založen na dvouletém sběru dat o skutečných rychlostech na evropských silnicích.
Samozřejmostí je možnost aktualizace mapové databáze prostřednictvím služby TomTom Map Update Service. Oblíbený je i tzv. Seznam užitečných míst (POI, Points of Interest), který pomůže naplánovat parádní výlet. Tato rozsáhlá databáze od TomTomu nabízí mnoho zajímavých tipů na rodinné vyjížďky, romantické víkendy nebo aktivní dovolenou.
TomTom je přední světový poskytovatel navigačních řešení a digitálních map. Společnost byla založena v roce 1991 v Amsterdamu a její pobočky se nacházejí v Evropě, Severní Americe, na Blízkém východě, v Africe a v jihovýchodní Asii. Produkty společnosti TomTom jsou vyvíjeny s důrazem na inovaci, kvalitu, jednoduchost používání a cenu. Produkty TomTom zahrnují navigační přístroje all-in-one, které poskytují uživatelům okamžitou navigaci; patří mezi ně oceňovaná řada GO, TomTom XL, řada TomTom ONE a TomTom RIDER.