AT Computers je oficiálním distributorem PC, notebooků a monitorů MSI

20. 6. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers získala k 1. červnu oficiální zastoupení pro distribuci notebooků, stolních PC a monitorů společnosti MSI. Smlouva platí pro Českou republiku i Slovensko.

Společnost MSI je světový výrobce notebooků, počítačů, základních desek, grafických karet, spotřební elektroniky a periferií (specializovaných na gaming). ATC mělo doposud v nabídce základní desky a grafické karty MSI. Nově tedy rozšiřuje stávající sortiment a stává se tak jedním z mála distributorů s kompletním portfoliem MSI v nabídce. Skladem již jsou vybrané typy notebooků, desktopů a monitorů. V nejbližší době přibydou i počítače all-in-one počítače a do budoucna nabídku doplní i další produkty.

Martin Indrák, country manager MSI CZ & SK, ke spolupráci dodal: „Jsme velmi rádi, že naše osvědčené produkty zařadil do své nabídky i největší distributor na česko-slovenském trhu. Věřím, že společná spolupráce povede pro obě strany k navyšování prodejů.“

„Notebooky, desktopy a LCD monitory MSI doplňují v AT Computers nejširší produktovou nabídku gaming zařízení a příslušenství na českém a slovenském trhu. Vycházíme tak opět vstříc přáním našich zákazníků,“ dodal Martin Harazím, ředitel nákupu ATC.

Štítky: