AT Computers distributorem Logitech

21. 11. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers;)
Společnost AT Computers získala oficiální distribuci na produkty značky Logitech. Dohoda se vztahuje na Českou republiku i Slovensko.

AT Computers zastupuje od listopadu letošního roku také značku Logitech. „Důvodem pro opětovnou spolupráci ze strany Logitechu je široká resellerská báze obsluhovaná kvalitní podporou a službami,“ uvedl Tomáš Kudweis, country sales manager pro Českou republiku a Slovensko, a dodal: „AT Computers bude distribuovat kromě produktů Logitech i zařízení značek Logitech G, Saitek a Ultimate Ears, které patří do portfolia společnosti.“

„Jsem velmi rád, že Logitech ocenil naši dlouhodobou a pečlivou práci s dealerským kanálem, a to přímým distribučním kontraktem. Nyní budeme moci našim zákazníkům nabídnout ještě širší portfolio i kvalitnější podporu,“ vyjádřil se Martin Harazím, ředitel nákupního oddělení.

Logitech vyvíjí a nabízí široké portfolio periferií pro ovládání počítačů, videokomunikaci, hudbu a chytrou domácnost. Nabídka zahrnuje produkty jako klávesnice, myši, sluchátka, doplňky pro tablety, webové a konferenční kamery, reproduktory a další periferie.

Společnost byla založena již v roce 1981 ve Švýcarsku a od té doby rozšířila své působení po celém světě. Mezi značky společnosti Logitech patří Jaybird, Logitech G a Ultimate Ears.

U ATC má Logitech na starosti produktový manažer Luděk Augusta (augusta@atcomp.cz).

Štítky: 
AT Computers, Logitech