AT Computers distributorem Erato

20. 9. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers získala exkluzivní distribuci bezdrátových high-endových Bluetooth sluchátek značky Erato. Smlouva platí pro Českou republiku i Slovensko.

ATC získalo exkluzivitu na distribuci značky Erato, dceřinou společnost skupiny AData Technology, zaměřující se na špičkovou audio techniku. Erato nyní startuje na evropském trhu s 3 modelovými řadami – Rio 3 (střední úroveň, resp. middle-end), Muse 5 (vysoká úroveň, resp. high-end) a Apollo 7s (špičková úroveň).

Nejvyšší model Apollo 7s má zabudovanou baterii až na tři hodiny přehrávání hudby nebo čtyři hodiny hovoru a má integrovaný všesměrový mikrofon, který podporuje hlasové ovládání Siri a Google Now. K dispozici jsou čtyři barevná provedení. Model Muse 5 zvládá až čtyři hodiny přehrávání nebo sedm hodin hovoru a díky integrovanému umožňuje i ovládání základních funkcí. Všesměrový mikrofon podporuje hlasové ovládání Siri a Google Now. Sluchátka Muse 5 jsou k dispozici ve dvou barevných provedeních. Rio 3, jakožto základní model značky, podporuje až šest hodin přehrávání. Je k dispozici v pěti barevných provedeních.

Sluchátka jsou díky tzv. nanocoating ochraně odolná proti vodě a potu (stupeň ochrany IPX5) a podporují kodek aptX.

Produkty Erato má u distributora ATC na starosti Eva Hasníková (hasnikova@atcomp.cz).

Štítky: