AT Computers distributorem Carspa

15. 3. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers uzavřela distribuční kontrakt na produkty firmy Carspa. Smlouva zahrnuje portfolio měničů napětí i průmyslové zdroje a platí pro Českou republiku i Slovensko.

Společnost Carspa byla založena v roce 2004 a od svého vzniku se vyprofilovala jako výrobce technologií určených pro napájení různých domácích i průmyslových zařízení v místech s omezeným přístupem k veřejné elektrické síti. Její hlavní specializací je výroba různých řad měničů napětí a průmyslových zdrojů, nabíječek akumulátorů, solárních regulátorů a příslušenství. Carspa disponuje certifikáty kvality ISO9001, CE-EMC/LVD, RoHS, E-Mark nebo SONCAP.

Díky kontraktu rozšířila společnost ATC své portfolio měničů napětí o měniče s čistou i modifikovanou sinusoidou pokrývající všechny nejčastější domácí aplikace (měnič z 12 V či 24 V na 230 V, měnič z 12 V na 24 V, měnič z 24 V na 12 V, měniče s funkcí UPS nebo měniče s výkonem 120 W až 3000 W) i průmyslové nasazení (měniče 230 V na 12 V, 24 V a 48 V a průmyslové zdroje s funkcí UPS). K dispozici jsou modely různých výkonností od 25 W až po 800W. Některé modely jsou vybaveny regulátorem napětí, který umožňuje nastavení výstupního napětí o +/- 10 %.

Produktovou manažerkou pro značku Carspa v AT Computers je Alžběta Banašová.

Štítky: 
AT Computers, Carspa