Bostar exkluzivním distributorem Energizer Energi To Go

8. 1. 2010. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Energizer Energi To Go je řada dobíjecích záložních zdrojů pro přenosná elektronická zařízení, jako mobilní telefony a smart telefony, MP3, digitální fotoaparáty, digitální videokamery, GPS, přenosné DVD, digitální fotorámečky, netbooky a notebooky.

Nové produkty Energi To Go jsou kompatibilní s většinou mobilních přenosných elektronických zařízení, která vyžadují napětí nižší než 24V.

Nejnovější a nejlepší technologie pro napájení přenosných elektronických zařízení

Kapacita baterie se stále více stává omezujícím faktorem pro sofistikovanější a rychlejší digitální zařízení. Aby Energizer mohl nabídnout zákazníkům nejnovější a nejlepší technologie pro napájení jejich přenosných elektronických zařízení, uzavřel 2009 licenční partnerství s firmou XPAL Power. XPAL Power je kalifornská společnost s prodejním a marketingovým týmem v USA, výzkumným a návrhářským týmem na Tchaj-wanu a vlastní továrnou v Číně, která se jako jedna z prvních zaměřila na lithium-polymerové baterie a je v současné době jedním z největších výrobců přenosných záložních zdrojů na bázi Li-Pol akumulátorů. Li-Pol baterie mají oproti Li-Ion bateriím vyšší kapacitu, nižší vnitřní odpor, menší hmotnost, více nabíjecích cyklů (500×) a jsou bez paměťového effektu. Prostřednictvím licenčního partnerství s XPAL Power hodlá Energizer rozšířit a upevnit nabidku záložních zdrojů v rámci svoji řady Energi To Go.

Zdarma dva nástavce ročně a záruka obstarání vhodného nástavce pro jakékoli zařízení

Kromě výhod opakovaně dobíjených přenosných akumulátorů, vyvinul XPAL několik dalších řešení, které budou zahrnuty do řady Energi To Go. Jedná se o službu „Tip Finder“ tj. naleznutí a poskytnutí nástavce pro jakékoliv zařízení, záruku nalezení vhodného nástavce „TipFit“, poskytnutí až dvou nástavců ročně zdarma po dobu životnosti produktu v rámci programu „Tips For Life“, on-line diagnostická kontrola zbývajících nabíjecích cyklů, a i to, že výrobky přicházejí nabité a připravené k použití okamžitě po vybalení a zůstanou zaručeně nabité nejméně jeden rok od data výroby.

PowerSafe technologie pro ochranu elektronických zařízení a certifikace ENERGY STAR

Energizer Energi To Go produkty přinášejí také více bezpečnostních prvků, včetně patentované technologie „PowerSafe“, stejně jako ochranu proti vybití, teplotě a zkratu. Jsou certifikované ENERGY STAR, všechny produkty mají zabudované ochranné obvody proti přebití a funkci automatického vypnutí. Nejméně 12 bezpečnostních logik je integrováno do každého článku pro maximální ochranu baterie, zařízení a uživatele. Kromě toho využívá XPAL matematické řídící obvodové jednotky s vestavěným příslušným softwarem pro kontrolu a regulaci teploty, napětí a proudu. Jakmile je produkt plně nabitý, nabíjení se automaticky vypne. Uživatelé mohou připojit svůj zdroj energie Energi To Go do zásuvky a současně jej nabíjet a napájet z něj zároveň jiné zařízení. Navíc snižují tyto baterie počet kabelů a velikost AC adaptéru.

Nejbezpečnější přenosné zdroje energie

Nové Energizer Energi To Go akumulátory jsou nejbezpečnější přenosné zdroje energie. Li-Pol baterie mají oproti Li-Ion bateriím vyšší kapacitu, nižší vnitřní odpor, menší hmotnost, více nabíjecích cyklů (500×) a jsou bez paměťového effektu. Zatímco lithium-iontové baterie používají jako elektrolyt hořlavé kapaliny a jejich velikost a tvar jsou omezené tvarem nádoby, lithium-polymerové články založené na gelu jsou nehořlavé a mohou být formovány v různých tloušťkách a tvarech. Vzhledem k tomu, že obsahují bezpečné množství lithia, nabízejí systém pro správu napájení a jsou uloženy bez vnější kontaktních bodů, jsou považovány za bezpečné a povolené na všech leteckých linkách a lze je přepravovat v zavazadlovém prostoru letadla i vzít sebou na palubu.

Energizer Energy To Go zaručí kvalitu!

Modely Energizer Energi To Go XP, SP a AP budou využívat technologii tvarovatelných lithium-polymerových baterií, které lze pětsetkrát nabít a znovu použít. Slouží jako cestovní záložní baterie pro širokou škálu různých elektronických zařízení, XP je řada přenosných dobíjecích systémů, která zahrnuje sedm modelů schopných nabíjet najednou až tři přístroje, včetně mobilních telefonů a smart phonů, MP3 přehrávačů, GPS jednotek, Bluetooth, přenosných DVD, digitálních fotoaparátů a videokamer, netbooků a notebooků. AP jsou iPhone nabíječky, dvě nová přenosná vysoce elegantní pouzdra, která poskytují ochranu a dodatečnou sílu i vysoce zatíženým Apple iPhone 3G (S). Použití tvarovatelných lithium-polymerových bateriových článků umožňuje napodobit tvar a styl pro iPhone, přičemž tyto modely poskytují uživatelům iPhone až zdvojnásobení životnosti baterie. SP je řada přenosných energetických systémů poháněných solární energií. Tyto modely jsou určené k napájení mobilních telefonů a smart phonů, iPodů a MP3 přehrávačů, GPS jednotek, Bluetooth a digitálních fotoaparátů. U všech produktů jsou v balení příslušné kabely a nástavce.

Prodávejte s Bostarem hned od začátku!