100Mega získala do distribuce značky Deepcool a Roidmi

16. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: 100Mega Distribution)
Dvěma novými distribučními kontrakty se může pochlubit společnost 100Mega Distribution. Do svého portfolia pro české i slovenské zákazníky zařadila počítačový hardware firmy DeepCool a vysavače Roidmi, patřící do ekosystému Xiaomi.

DeepCool je stabilní společnost, vyvíjející již po více než 20 let kvalitní počítačový hardware pro nadšence a hráče. DeepCool nabízí produkty pro chlazení, počítačové skříně, napájecí zdroje a příslušenství. Výrobky přinášejí elegantní design, prémiový výkon a bohaté funkce za příjemnou cenu.

Produktovým manažerem značky je Jana Čtvrtníčková (jana.ctvrtnickova@100mega.cz).

Dalším sortimentem, o který „Stovka“ rozšířila svou nabídku, jsou vysavače společnosti Roidmi, patřící do ekosystému značky Xiaomi. Produkty jsou již skladem a na e-shopu distributora je najdete pod kódy: VYSROIxxxx.

Produkty má na starosti Peter Žukovský (Peter.Zukovsky@100mega.cz).

Štítky: 

Profilová karta firmy

100MEGA Distribution s.r.o.

100MEGA Distribution s.r.o.

100MEGA Distribution je jedním z největších distributorů výpočetní techniky v České republice. Společnost je největším tuzemským výrobcem počítačových sestav HAL3000 a nabízí celou řadu obchodních činností, včetně služeb v oblasti logistiky, servisu, B2B a B2C.

Zobrazit detail firmy