Téma měsíce – gaming

19. 6. 2017. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Tématem měsíce června se stal gaming. A protože se jedná o širokou oblast pokrývající velmi různorodá témata, jsou svým pojetím stejně tak různorodé i články, které se nám podařilo nashromáždit.

Cílem projektu Téma měsíce je přinést vám informace z oblasti gamingu z různých úhlů pohledu, pomoci vám zorientovat se v dané problematice, nastínit možný vývoj v budoucnosti, a poradit jak více a lépe prodávat.

Články spadající do série tematických měsíců jsou vždy viditelně odlišeny barevným logem, které najdete i u tohoto článku.

Svými komentáři a případovými studiemi se do projektu firmy v červnu zapojily společnosti 100Mega Distribution, AOC, AT Computers, Hyper X, Logitech, Modecom a Zowie by Benq.

komentáři společnosti 100Mega Distribution se Jiří Čipera zamýšlí nad tím, že známí hráči esportů jsou dnes vlastně celebritami srovnatelnými s populárními herci, zpěváky nebo např. sportovci a jak velké částky se zde pohybují.

AOC na to šlo netradičně a dalo dohromady pět pozitivních argumentů, proč byste si vlastně měli čas od času něco zahrát i vy.

Příspěvek společnosti Modecom se pokouší objasnit některé otázky týkající se hraní her, které se v některých zemích a oblastech staly téměř novým náboženstvím.

V příspěvku AT Computers se můžete blíže seznámit s herní sítí X-Play.

O elektronickém sportu, populárních hrách a důležitosti periferií se můžete dozvědět z příspěvku společnosti Zowie by Benq.

O tom, že i v eSportech se mohou prosadit bezdrátové periferie, hovoří komentář společnosti Logitech.

Podobné články

Milionáři od herních strojů

19. 6. 2017. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: 100Mega Distribution)
Úsměvné, že? Žijeme v době, kdy se může člověk s přehledem živit hraním počítačových her. Co více – je považován za celebritu, oslavován a na jeho autogram čekají stometrové fronty. To vše a mnohem Čtěte více

Gaming se sítí X-Play

14. 6. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
V AT Computers se gamingem zabývají již řadu let, pro ostravského distributora tedy nejde o nic nového. Vloni v létě došlo k zásadnímu kroku – byl odstartován projekt X-Play, který je neustále Čtěte více

Připraveni na hry i bez kabelů

12. 6. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Logitech)
Mezi slavné výroky Járy Cimrmana patří i legendární: „Zkuste to bez drátů, milý Marconi!“ Proč se vlastně omezovat kabelem? Dnes již přece umíme vytvořit bezdrátové periferie, které fungují minimálně Čtěte více

eSport aneb profesionální hraní vyžaduje specifické produkty

9. 6. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zowei by Benq)
Elektronický sport představuje vzrůstající trend dnešní doby nejen v zahraničí, ale také u nás v České republice a na Slovensku. Točí se v něm ohromné množství peněz a sledují jej stovky milionů lidí Čtěte více