Téma měsíce – gaming

19. 6. 2017. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Tématem měsíce června se stal gaming. A protože se jedná o širokou oblast pokrývající velmi různorodá témata, jsou svým pojetím stejně tak různorodé i články, které se nám podařilo nashromáždit.

Cílem projektu Téma měsíce je přinést vám informace z oblasti gamingu z různých úhlů pohledu, pomoci vám zorientovat se v dané problematice, nastínit možný vývoj v budoucnosti, a poradit jak více a lépe prodávat.

Články spadající do série tematických měsíců jsou vždy viditelně odlišeny barevným logem, které najdete i u tohoto článku.

Svými komentáři a případovými studiemi se do projektu firmy v červnu zapojily společnosti 100Mega Distribution, AOC, AT Computers, Hyper X, Logitech, Modecom a Zowie by Benq.

komentáři společnosti 100Mega Distribution se Jiří Čipera zamýšlí nad tím, že známí hráči esportů jsou dnes vlastně celebritami srovnatelnými s populárními herci, zpěváky nebo např. sportovci a jak velké částky se zde pohybují.

AOC na to šlo netradičně a dalo dohromady pět pozitivních argumentů, proč byste si vlastně měli čas od času něco zahrát i vy.

Příspěvek společnosti Modecom se pokouší objasnit některé otázky týkající se hraní her, které se v některých zemích a oblastech staly téměř novým náboženstvím.

V příspěvku AT Computers se můžete blíže seznámit s herní sítí X-Play.

O elektronickém sportu, populárních hrách a důležitosti periferií se můžete dozvědět z příspěvku společnosti Zowie by Benq.

O tom, že i v eSportech se mohou prosadit bezdrátové periferie, hovoří komentář společnosti Logitech.

Společnost Kingston, respektive značky HyperX, se ve svém článku zaměřila zejména na potřebu výkonných hardwarových komponent, jako jsou SSD a DRAM, a také na odolné periferie.

Podobné články

Hráči potřebují výkon a odolný hardware

30. 6. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kingston)
Když se řekne Kingston Technologies, první, co nás napadne, budou pravděpodobně nejrůznější paměťová média, SSD nebo RAM. V roce 2002 společnost založila značku HyperX s úmyslem nabídnout hráčům Čtěte více

Milionáři od herních strojů

19. 6. 2017. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: 100Mega Distribution)
Úsměvné, že? Žijeme v době, kdy se může člověk s přehledem živit hraním počítačových her. Co více – je považován za celebritu, oslavován a na jeho autogram čekají stometrové fronty. To vše a mnohem Čtěte více

Gaming se sítí X-Play

14. 6. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
V AT Computers se gamingem zabývají již řadu let, pro ostravského distributora tedy nejde o nic nového. Vloni v létě došlo k zásadnímu kroku – byl odstartován projekt X-Play, který je neustále Čtěte více

Připraveni na hry i bez kabelů

12. 6. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Logitech)
Mezi slavné výroky Járy Cimrmana patří i legendární: „Zkuste to bez drátů, milý Marconi!“ Proč se vlastně omezovat kabelem? Dnes již přece umíme vytvořit bezdrátové periferie, které fungují minimálně Čtěte více