Schneider Electric představil novou generaci ochrany napájení dat. center

16. 6. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Schneider Electric)
Schneider Electric uvedl na český trh třífázovou škálovatelnou ochranu napájení datových center Galaxy VX. Zařízení využívá inovativní technologie včetně patentovaných čtyřstupňových střídačů a režimu ECOnversion.

Díky architektuře pay-as-you-grow pomáhá Galaxy VX je řešení vhodné již pro středně velké rostoucí firmy. Technologie ECOnversion podporuje zvyšování účinnosti UPS a přináší spolehlivé napájení v energeticky náročných prostředích.                     

„S tím, jak roste užívání cloudových a sdílených IT modelů, roste i důraz na výkon a energetickou efektivitu datacenter. Galaxy VX představuje možnost, jak mohou vlastníci těchto zařízení snižovat náklady na jejich provoz. Díky modelu  pay-as-you-grow je naše řešení zároveň mnohem dostupnější i pro firmy, které datová centra teprve budují,“ upřesnil Pavel Blahut ze Schneider Electric.

Galaxy VX je kompatibilní s dalšími produkty pro energetický management Schneider Electric. Díky flexibilním operačním režimům umožňuje optimalizovat efektivitu IT prostředí pomocí těchto režimů:

  • Režim Double Conversion: prostřednictvím efektivního režimu Double Covnersion a patentovaných čtyř úrovňových IGBT invertorů snižuje Galaxy VX ztráty a přináší vyšší spolehlivost a nižší poruchovost zařízení.
  • Režim Eco: tradiční ekonomický režim, který umožňuje dosahovat až 99% účinnosti.
  • Režim ECOnversion: nový operační režim je hybridní variantou mezi režimy Eco a Double Conversion. ECOnversion nabízí vysokou účinnost až 99%, bezvýpadkový přechod a kontinuální dobíjení baterií.
Štítky: 
Datová centra, Napájení, APC by Schneider Electric

Podobné články

Lenovo rozšířilo své produktové portfolio pro datová centra

23. 6. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lenovo)
Divize Data Centre Group (DCG) společnosti Lenovo představila dvě zcela nové produktové řady ThinkSystem a ThinkAgile, kterými reaguje na rostoucí požadavky zákazníků na řešení z oblasti cloudu, Čtěte více

Schneider Electric má nové chladiče pro datová centra

11. 5. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Schneider Electric)
Společnost Schneider Electric uvedla na český trh novou řadu středně velkých, vzduchem chlazených chladičů Aquaflair ve variantách TRA a TSA s axiálními ventilátory. Řešení je určeno pro chlazení Čtěte více

Schneider Electric usnadňuje monitoring prostředí datových center

1. 3. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Schneider Electric)
Společnost Schneider Electric uvedla na trh novinku NetBotz 250 pro fyzické zabezpečení a monitoring datových center. Řešení pracuje v reálném čase a chrání před nejrůznějšími riziky i chybami Čtěte více

Síťová virtualizační platforma VMware NSX urychlí digitální transformaci

15. 2. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: VMware)
Nově vydaná řešení VMware NSX pro vSphere 6.3 a VMware NSX-T 1.1 přináší podporu nejdůležitějších a nejčastějších činností, k nimž IT využívá virtualizaci, ať již jde o automatizaci, zabezpečení nebo Čtěte více